Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju, Al. Leśna 2C, 38-440 Iwonicz-Zdrój    |   tel. +48 508 140 541   |    e-mail: gok@iwonicz-zdroj.pl            

Biegi Narciarskie o Puchar Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUCHAR BURMISTRZA GMINY IWONICZ-ZDRÓJ

W BIEGACH NARCIARSKICH

IWONICZ-ZDRÓJ, 27.01.2017.

LISTA WYNIKÓW

KATEGORIA: OPEN M (2000 i starsi)

DYSTANS: 3 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

6

PELCZAR WOJCIECH

1995

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

9:20

2

2

JAKIEŁA PATRYK

1998

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

10:09

3

3

SZWAST MICHAŁ

1999

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

10:18

4

5

KRZANOWSKI MICHAŁ

1998

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

10:29

5

4

KRZANOWSKI JERZY

1998

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

11:02

6

7

MOSOŃ WIKTOR

1975

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

11:18

7

8

RODZINKA JAN

1975

KB ATLETIC ZRĘCIN

12:28

8

1

KOWALSKI KONRAD

1980

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

14:39

9

9

KENAR JANUSZ

1949

IWONICZ-ZDRÓJ

15:35

10

BOCZAR RAJMUND

1953

IWONICZ-ZDRÓJ

DNF

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA SP (2006 i mł)

DYSTANS: 1 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

31

RYGIEL MAGDALENA

2006

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

6:55

 

KATEGORIA: CHŁOPCY SP (2006 i mł)

DYSTANS: 1 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

36

GARBOWSKI SEBASTIAN

2007

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

3:50

2

35

KRUKAR WIKTOR

2006

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

5:15

3

37

PENAR MATEUSZ

2007

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

5:44

4

34

BARĆ SZYMON

2006

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

6:00

5

33

PENAR SZYMON

2006

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

6:21

6

43

ZAJĄC KAMIL

2006

UKS PARTYZANT LUBATOWA

8:33

7

41

ASZKLAR MICHAŁ

2008

UKS PARTYZANT LUBATOWA

8:44

8

40

DERYNIOWSKI FILIP

2008

UKS PARTYZANT LUBATOWA

9:45

9

38

ŁOPUSZAŃSKI BARTOSZ

2007

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

9:55

10

42

ZAJĄC KACPER

2009

UKS PARTYZANT LUBATOWA

10:40

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA SP (2004-2005)

DYSTANS: 1 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

47

MISZCZAK ZUZANNA

2004

UKS PARTYZANT LUBATOWA

4:36

2

49

KANIA KAMILA

2004

UKS PARTYZANT LUBATOWA

5:04

3

48

DERYNIOWSKA DARIA

2004

UKS PARTYZANT LUBATOWA

5:10

4

30

LORENC JULIA

2004

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

5:28

5

24

CHOWANIEC NATALIA

2005

SP JAŚLISKA

5:40

6

29

KAPICA ZUZANNA

2005

SP JAŚLISKA

6:32

 

KATEGORIA: CHŁOPCY SP (2004-2005)

DYSTANS: 1 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

28

WAIS MIKOŁAJ

2004

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

4:20

2

23

CHOWANIEC ADRIAN

2005

SP JAŚLISKA

4:36

3

46

ZAJĄC WIKTOR

2004

UKS PARTYZANT LUBATOWA

4:57

4

44

ZYGMUNT KAMIL

2005

UKS PARTYZANT LUBATOWA

5:14

5

45

JAKIEŁA KAROL

2005

UKS PARTYZANT LUBATOWA

5:24

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA Gimnazjum (2001-2003)

DYSTANS: 2 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

52

PERNAL MAŁGORZATA

2002

UKS PARTYZANT LUBATOWA

9:31

2

26

CHUDZIŃSKA MONIKA

2001

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

12:18

3

53

TUREK ZUZANNA

2001

UKS PARTYZANT LUBATOWA

12:55

4

25

JÓZEFOWICZ WIKTORIA

2001

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

13:00

5

27

TRYBUS JULIA

2001

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

13:14

6

54

ZYGMUNT MONIKA

2001

UKS PARTYZANT LUBATOWA

13:23

 

KATEGORIA: CHŁOPCY Gimnazjum (2001-2003)

DYSTANS: 2 km CL

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub/ szkoła/miejscowość

Wynik

1

55

STANISZ DAWID

2001

UKS PARTYZANT LUBATOWA

7:08

2

39

RYGIEL SZYMON

2003

PRZĄDKI SKI

7:50

3

50

KANIA PAWEŁ

2002

UKS PARTYZANT LUBATOWA

8:33

4

19

SKUBIŃSKI KACPER

2001

UKS KARPATY KLIMKÓWKA

8:51

5

51

JAKUBCZYK JAKUB

2002

UKS PARTYZANT LUBATOWA

9:00

6

20

MADEJ SZYMON

2001

GIM. JAŚLISKA

10:00

7

21

ZAWADA DAMIAN

2003

GIM. JAŚLISKA

10:20

8

22

WINNICKI PATRYK

2003

GIM. JAŚLISKA

11:15