Powiatowy konkurs plastyczny „Moje Boże Narodzenie”

10 stycznia odbył się uroczysty finał konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie”organizowany

przez Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Konkurs corocznie organizowany jest w ramach Festiwalu Świąt Bożego Narodzenia. Wśród nagrodzonych znalazły się dzieci z kółka plastycznego w Iwoniczu, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Iwoniczu-Zdroju. W kategorii klas I-III SP I miejsce zdobył Łukasz Stachura, II miejsce zajęła Martyna Litwin, wyróżnienia otrzymały: Oliwia Starowiejska, Sara Rygiel oraz Karolina Skraqi. Nagrody wręczali wicestarosta krośnieński Adolf Kasprzyk oraz zastępca burmistrza Gminy Jedlicze Ryszard Zagórski. Laureatom serdecznie gratulujemy.