XI Kiermasz Świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”

W niedzielę 17 grudnia w sali kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju odbył się XI Świąteczny
Kiermasz „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”. Wystawę otworzył Burmistrz Gminy Pan Witold Kocaj, który przywitał licznie przybyłych mieszkańców i kuracjuszy, życząc jednocześnie wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych Świat Bożego Narodzenia. Życzenia przekazał również ks. Proboszcz Bogdan Nitka, który poświęcił świąteczne stoiska .W wystawie wzięło udział 14 wystawców z naszej gminy, którzy prezentowali stroiki, ozdoby choinkowe, wystawcy przygotowali również potrawy świąteczne. Po części oficjalnej odbyła się prezentacja stoisk którą prowadziła pani Dorota Świstak Dyrektor GOK w Iwoniczu-Zdroju. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców i kuracjuszy.