Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju, Al. Leśna 2C, 38-440 Iwonicz-Zdrój    |   tel. +48 508 140 541   |    e-mail: gok@iwonicz-zdroj.pl            

XIX Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

10 stycznia w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XIX Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. W tym roku mogliśmy obejrzeć ok. 50 prezentacji artystycznych dzieci i młodzieży z naszej Gminy w tym 4 grupy teatralne. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostały nagrody za miejsca oraz wyróżnienia.

I KATEGORIA WIEKOWA:

Soliści:

Miejsce I : Natalia Zima „Sianko na stół” – SP Lubatowa /op. Dorota Nycz

Miejsce II: Helena Mitas „Jest taki wieczór” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz

Miejsce III: Kinga Włodarczyk „Żłobek Cię utuli” ZS w Iwoniczu-Zdroju /op. Bożena Szczepanik

Wyróżnienia: Oliwier Krowicki „Jadą kolędnicy jadą”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec

Sandra Krupa „Kolęda na dzwonkach” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz

Oliwia Cichoń „Pastuszkowie Bracia mili” SP Lubatowa/op. Maria Wilk

Grupy Teatralne:

Miejsce I: GRUPA TEATRALNA „IWONUTKI” – „Ach, Co za noc” Przedszkole Gminne z Iwonicza-Zdroju /op. Agata Rajchel i Edyta Buczek

Miejsce II: GRUPA TEATRALNA – „Dziecięce Jasełka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Bożena Wajda i Lidia Rachwał

II KATEGORIA WIEKOWA:

Soliści:

Miejsce I: Milena Zając „W wigilijną noc” SP Lubatowa/op. Jerzy Adamik

Miejsce II: Milena Bogaczyk „Coraz bliżej święta” SP Iwonicz /op. Robert Mercik

Miejsce III: Tomasz Nycz „A kiedy wigilii przyjdzie czas” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast

Wyróżnienia:

Magdalena Rogowska „Kołysanka dla Jezusa” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast

Roksana Krupa „Kołysanka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast

Anna i Kamila Szczurek „Sianko na stół” SP Iwonicz /op. Robert Mercik

Grupy Teatralne:

Miejsce I: GRUPA KOLĘDNICZA „Hej kolęda…” SP Iwonicz/op. s. Danuta Pruś

Miejsce II: GRUPA TEATRALNA„Jasełka-Bóg się rodzi” SP Iwonicz /op. Agnieszka Szczurek

i Monika Szajna

III KATEGORIA WIEKOWA:

Soliści:

Miejsce I : Katarzyna Such „Cicha Noc” Gimnazjum Iwonicz/op. Bożena Such

Miejsce II: Wiktor Zając „Wilijna Pastorałka” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń

Miejsce III: Marcelina Turek „Babci zegar” ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec

Wyróżnienia: Julia Murdzek „Gore gwiazda” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń

Izabela Zima „Szara kolęda”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec

IV KATEGORIA WIEKOWA:

Soliści:

Miejsce I: Alina Duszczyńska „Mario, czy Ty wiesz” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch

Wyróżnienia: Kinga Sobiecka „Babci zegar” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch

Monika Konik „Maleńka miłość” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch