Barwy Pogranicza

Impreza „BARWY POGRNICZA” już za nami, różnorodność muzyki przyciągnęła rzesze publiczności, która bawiła się z nami do późnych godzin.
Koncert rozpoczął rodzimy Zespół „Lubatowianie” oraz „Mali Lubatowianie” wzbudzając swoim występem duży aplauz widowni. Po koncercie mnóstwo osób prosiło zespół o wspólną pamiątkową fotografię. Kolejny Zespół KARPATIA z Ukrainy wystąpił w swoich oryginalnych strojach ludowych zaprezentował nie tylko ukraińską muzykę i śpiew ale również muzykę Bojków, Łemków
W zupełnie inne klimaty zabrał wszystkich zespół WOWA BAND przeprowadzając nas muzycznie przez Rosję, Serbię i oczywiście Polskę czyniąc to w bardzo oryginalny i ekspresyjny sposób.
Na zakończenie imprezy zgrała Orkiestra św. Mikołaja zaskakując nas nie tylko inną aranżację ludowych piosenek, lecz przede wszystkim różnorodnością tradycyjnych ( zapomnianych) już instrumentów dętych. Jak zawsze publiczność reagowała żywiołowo i wypraszała bisy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne imprezy.