I Gminny  Konkurs pt. „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”

WYNIKI I Gminnego Konkursu „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”
Pierwsza edycja konkursu pt. „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 266 uczestników w różnym wieku. Konkurs adresowany był do wszystkich mieszkańców Gminy Iwonicz-Zdrój, którzy różnymi technikami wykonali piękne pisanki wielkanocne.
Powołana przez organizatorów Komisja Artystyczna dokonała oceny przyznając 18 miejsc i 30 wyróżnień dla najlepszych prac w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w konkursie. Prace wszystkich uczestników w tym laureatów konkursu można obejrzeć na wystawie w Bibliotece w Iwoniczu-Zdroju w budynku „Krakowiak” (w godzinach pracy biblioteki).
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za pięknie wykonane prace oraz tak liczny udział w konkursie.
Informacja o miejscu i czasie wręczenia nagród i dyplomów ukaże się na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

Wyniki konkursu podane są w linku pod galerią.

Wyniki konkursu:

Wyniki Konkursu -Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna