Koncert w Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu zorganizowany w ramach widowiska muzyczno-poetyckiego „Zdrój Iwonicki malowany muzyką i poezją dawnych i współczesnych twórców i artystów”.

„Muzyka to najsilniejsza forma magii” . Tak właśnie było na tym najbardziej wyjątkowym koncercie zorganizowanym w Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu w dniu 27 X 2022 r.
Magia jaką stworzyła muzyka i słowo, pozwoliła uczestnikom- pensjonariuszom wędrować w zakamarki duszy i wspomnień. Radość wyrażana przez gesty, taniec, uśmiech daje nam pewność dobrze zrealizowanego widowiska. Pensjonariusze nagrodzili nas serdecznymi gromkimi brawami, uściskami, będą czekać na kolejne muzyczne spotkania. Na podsumowanie zacytuję słowa Henryego Wordswortha Longfellowa „Muzyka jest uniwersalnym językiem ludzkości”, więc używajmy jej jak najczęściej.
„Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. „
– program KULTURA DOSTĘPNA 2022