Promocja Książki „Którędy na K2”

28 X 2022 r.w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju odbyło się kolejne spotkanie promujące książkę „Którędy na K2”, debiutującej pisarki Marty Zimy. odbyło się w dniu. Wśród zebranych gości mieliśmy też najmłodszą uczestniczkę spotkania Weronikę. W spotkaniu uczestniczyli kuracjusze i wczasowicze naszego uzdrowiska, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Zaciekawieni i zachęceni naszymi opowiadaniami zapewne odwiedzą naszą pisarkę w jej Agroturystyce, a może nawet wybiorą się na Główny Szlak Beskidzki. Jak zawsze na koniec spotkania, autorka rozdała książki nie tylko z dedykacją, ale również z wcześniej przygotowanymi sentencjami.
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach  Programu Literatura 2022