Uroczyste otwarcie wystawy „LAS PEŁEN ZWIERZA”

W dniu 5 października o godz. 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt. „Las pełen zwierza”, organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu – Zdroju oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

Podczas wernisażu zaprezentowano prace laureatów kilku edycji konkursu „Leśne fotografie”. Przed otwarciem wystawy Pan Edward Marszałek z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie wygłosił prelekcję o rodzimych gatunkach zwierząt zasiedlających teren Beskidu. Spotkanie zakończyło się koncertem Piotra „Rogalika” Rogali zatytułowanym „ Pławienie połonin”.

Wystawę fotograficzną można obejrzeć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju  – „Krakowiak” I piętro w godzinach otwarcia biblioteki do dnia 5 XI 2021 r.