Za nami X Jubileuszowy Noworoczny Koncert Chórów zorganizowany w Kościele Parafialnym w Iwoniczu-Zdroju. Wiele pięknych kolęd mogliśmy wysłuchać w wykonaniu Chóru MARTINUS z Szebni- dyrygent Jan Piątkiewicz oraz Chóru CANTO DIVINO z Krościenka Wyżnego -dyrygent Monika Glazar.
Ogromną przyjemnością było wysłuchanie kolęd w wykonaniu sopranistki Moniki Glazar.
Za tak piękny koncert licznie zgromadzona publiczność nagrodziła artystów owacjami na stojąco.
Od organizatorów Chóry zostały obdarowane pamiątkową statuetką, dyplomem i kwiatami. Jak co roku koncert poprowadziła dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa Dorota Świstak.
Składamy gorące podziękowania wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Krośnieńskiego Stanisławowi Kenarowi, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu.

Szczególne podziękowania kierujemy również do ks. proboszcza Bogdana Nitki, który zawsze z otwartym serce wspomaga nasze inicjatywy kulturalne. Dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół Gastronomiczno -Hotelarskich w Iwoniczu- Zdroju za ciepłe i smaczne przyjęcie