Koncert Laureatów XXI Konkursu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

Za nami kolejny fantastyczny koncert związany z pięknym okresem Bożego Narodzenia.
W dniu 27 stycznia 2019 r.,w niedzielne popołudnie w sali kina „Wczasowicz”odbył się Koncert Laureatów XXI Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Pięknymi kolędami koncert rozpoczęło Studio Piosenki PRYM działające przy GOK w Iwoniczu-Zdroju pod kierownictwem Pani Ewy Staroń. Ogromny aplauz wzbudził spektakl teatralny „Betlejemska noc w muzeum” przygotowany przez uczniów SP w Iwoniczu pod kierownictwem Siostry Danuty Benedykty Pruś. W dalszej części koncertu można było wysłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu laureatów, uczniów naszych szkół. Licznie zgromadzona publiczność nie szczędziła braw i komplementów dla wykonawców, opiekunów i organizatorów.