Ostatnie spotkanie autorskie i promocja książki „Którędy na K2?” Marty Zimy – zorganizowane dla seniorów w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju

29.X 2022 r.,w sobotę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju odbyło się już ostanie spotkanie promujące książkę „Którędy na K2” debiutującej pisarki Marty Zimy.

Spotkanie zostało zorganizowane dla seniorów z Gminy Iwonicz- Zdrój,jak zawsze atmosfera była sympatyczna i spontaniczna. Pani Marta usłyszała wiele ciepłych słów od jednej z pań, która przeczytała tę książkę w jeden wieczór. Pani Marta Zima wręczyła książkę z piękną sentencją i podziękowaniem dla Dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu Zdroju Doroty Świstak składając również podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w koordynację i realizację projektu. Z nieukrywaną przyjemnością wręczyła książkę uczestnikom spotkania.

Projekt realizowany w ramach programu Literatura 2022 ,dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury- państwowego funduszu celowego.